Kateřina Drnovská - Business Republic

Kateřina Drnovská

COO & co-founder
Pozice:
Premiérka a ministryně práce a školství pro Business Republic
Email:
katerina@businessrepublic.cz
Telefon:
+420 725 578 817

Osobní profil

Kateřina je profesionálkou v oblasti sales a sales leadershipu. Obchodu se věnuje více, než 7 let a v průběhu své kariéry patřila k nejlepším obchodníkům v rámci mezinárodní společnosti. Má za sebou více, než 5 000 obchodních jednání s klienty a své zkušenosti i vědomosti ráda předává při školení obchodních týmů. Jako team leaderka vedla obchodní týmy v USA a věnovala se nejen samotnému náboru a přípravě týmu, ale i individuální práci s jednotlivci a on-the-field leadershipu. 

Zajímavé pro ní jsou i startupy a jeden rok se věnovala organizaci networkingových a inspirativních akcí pro startupisty a podnikatele v Brně pod záštitou globální organizace Startup Grind. 

Mimo to také pracovala jako Head of Business Development v neziskové organizaci INEV (Institut ekonomického vzdělávání), kde se starala o mezinárodní expanzi projektů a vytváření nadnárodního networku organizací, studentů a škol.

Jako premiérka Business Republic svolává zasedání, podepisuje nové zákony a uděluje vyznamenání všem, kteří si jej zaslouží. Jako ministryně práce se stará o to, aby byl každý kolega ve své práci spokojen a ve funkci ministryně školství se zaměřuje hlavně na kontinuální rozvoj všech občanů Business Republic.