o nás

Náš tým

Jsme energická banda zkušených obchodníků, která má drive a chuť obchod rozvíjet, vylepšovat i učit. Máme zkušenosti z obchodování od B2C po B2B, od produktů přes služby. Stáli jsme ve vedení sales týmů a vytvářeli sales procesy. Jsme sehraní, navzájem se doplňujeme a společně vytváříme team spirit a dobrou náladu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: Trainee program pro studenty

Chceš vysokou proflákat, nebo udělat něco pro svoji kariéru?

Přihlaš se do trainee programu, který vychovává obchodní talenty. Naučíme Tě základy obchodování, pokročilou argumentaci i různé obchodní techniky. Investuj svůj čas do rozvoje znalostí a všechny poznatky pak zúročíš v praxi.

Běžný týden je rozdělen do pracovní části, kterou trainee tráví "v terénu" a při které si může vydělat průměrně 150 Kč za hodinu. Důležitou druhou součástí je také teoretické vzdělávání a sales training, který je zdarma a kde získáš praktické znalosti.

Co Tě tedy čeká?

  • Zjistíš, jak asertivně vést rozhovor a obchodní schůzku = získáš komunikační dovednosti, které můžeš využít v jakékoliv budoucí profesi.
  • Naučíš se strukturovaný obchodní systém postavený na propracované metodice.
  • Pochopíš, jak to chodí ve firmách, a možná se i propracuješ na více zajímavých projektů v rámci naší skupiny. Začínáš na jednoduchých produktech v B2C a postupně se profiluješ do B2B. Krok za krokem tak, aby sis získal všechny potřebné dovednosti.
  • Čeká Tě banda kolegů, co si s Tebou rádi poměří síly i předá zkušenosti.
  • Od vedení dostaneš spoustu zpětné vazby, mentoring a propracovaný systém vzdělávání. Můžeš se tak rozvíjet nezávisle na ostatních.
  • Těš se na profi kolegy, co umí být i kámoši. Velmi rychle na Tebe dýchne naše skvělá firemní cooltura a veselá nálada na pracovišti ti nejednou zajistí úsměv na tváři.

Těm nejlepším z vás pak nabídneme dlouhodobý job, který se dá skloubit se studiem. 

Jak se k nám přihlásit?

1. Pošli životopis na email alice@businessrepublic.cz.

2. Brzy poté si zavoláme a projdeme Tvou motivaci a časové možnosti.

3. Pozveme Tě na pohovor formou assessment centra, kde Tě čekají různé modelové situace. Kombinací samostatných úkolů i zadaní ve skupině má každý uchazeč šanci, ukázat své schopnosti v praxi a získat tak místo v týmu. 

Jedná se zároveň o moderní formu výběrového procesu, který se nejčastěji používá při výběru vedoucích pozic. Budeš tak mít možnost otestovat své silné a slabé stránky a zjistit třeba i to, jestli by ses do budoucna na manažerské pozice hodil. Odneseš si i hodnotnou zpětnou vazbu a tipy ke zlepšení do budoucna.

PS: Jde nám o etický prodej smysluplných produktů a služeb. Nejsme žádný multilevel ani agenti s teplou vodou. Jsme společnost, která buduje externí i interní obchodní týmy profilované od B2C po B2B.

 

Je to jízda, která stojí za to. home2-slider-4

Sales Inkubátor

Staň se součástí projektu, který vychovává mladé obchodní talenty.

Naučíme Tě obchodnické základy, etiku prodeje a pokročilou argumentaci. Získáš mnoho teoretických znalostí a všechno otestuješ v praxi při prodeji smysluplných produktů a služeb našich partnerů.

V Sales Inkubátoru tak získáš dovednosti potřebné pro profesionální fungování na seniornějších obchodních pozicích v B2B, B2C nebo v rámci interim sales.

Máš již zkušenosti v sales a zaujal Tě náš byznys koncept? Přidej se k nám, prokaž že na to máš a dostaň se do týmu zkušených obchodníků. Společně budeme akcelerovat prodej našich partnerů a řešit externí distribuci.

reference

Co o nás řekli

#zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow:before, #zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow:after { border-color: #222222; } #zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow{ background-color: #222222; }#zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow:hover { background-color: #989898; } #zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow:hover:after, #zikzag_carousel_614ae75d3069e .slick-arrow:hover:before { border-color: #989898; }