o nás

Náš tým

Jsme energická banda zkušených obchodníků, která má drive a chuť obchod rozvíjet, vylepšovat i učit. Máme zkušenosti z obchodování od B2C po B2B, od produktů přes služby. Stáli jsme ve vedení sales týmů a vytvářeli sales procesy. Jsme sehraní, navzájem se doplňujeme a společně vytváříme team spirit a dobrou náladu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: Telefonista / telefonistka

Obchodní tým Business Republic hledá kolegy na pobočku v centru Brna!

Hlavní náplní je domlouvání schůzek ve firmách pro naše obchodníky. Obchodní tým nyní přijímá telefonisty, kteří budou pracovat 4, 6 nebo 8 hodin denně na hlavní pracovní poměr, 5 dní v týdnu. Výhodou je, že si typ úvazku můžete zvolit dle svých potřeb. Volné víkendy a svátky jsou u nás samozřejmostí.

Jsme obchodní firma a schůzky využíváme pro naše vlastní obchodníky. Do budoucna pak očekáváme různé možnosti projektů, pro které bude náš tým telefonistů schůzky domlouvat.

Požadujeme:

 • jednoduchou práci s počítačem – práce s telefonním seznamem, orientace v prostředí webu Mapy.cz (samozřejmostí je zaškolení);
 • příjemné vystupování;
 • ochotu učit se novým věcem;
 • dobré komunikační dovednosti;
 • schopnost týmové práce.

Nabízíme:

 • fixní mzdu + provizi za výkon;
 • pracovní jistotu;
 • všechny potřebné zkušenosti spojené s telefonováním (navíc můžete získat i obchodní dovednosti);
 • možnost růst a rozvíjet se s námi;
 • možnost dlouhodobé spolupráce;
 • milý a nápomocný kolektiv;
 • kancelář v centru Brna;
 • při konzistentních a dobrých výsledcích možnost práce z domova.

Pokud jsi dočetl/a až sem a tato pozice Tě zaujala, napiš nám o sobě pár řádků a prozraď, proč se k nám hlásíš. Rádi si s Tebou krátce zavoláme a domluvíme se na dalším postupu – přidej tak prosím i telefonní číslo, kde Tě můžeme zastihnout.

email pro odeslání odpovědi je: info@businessrepublic.cz

Přidej se k nám a staň se důležitou součástí našeho obchodního týmu.home2-slider-4

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: Trainee program pro studenty

Chceš vysokou proflákat, nebo udělat něco pro svoji kariéru?

Přihlaš se do trainee programu, který vychovává obchodní talenty. Naučíme Tě základy obchodování, pokročilou argumentaci i různé obchodní techniky. Investuj svůj čas do rozvoje znalostí a všechny poznatky pak zúročíš v praxi.

Běžný týden je rozdělen do pracovní části, kterou trainee tráví “v terénu” a při které si může vydělat průměrně 150 Kč za hodinu. Důležitou druhou součástí je také teoretické vzdělávání a sales training, který je zdarma a kde získáš praktické znalosti.

Co Tě tedy čeká?

 • Zjistíš, jak asertivně vést rozhovor a obchodní schůzku = získáš komunikační dovednosti, které můžeš využít v jakékoliv budoucí profesi.
 • Naučíš se strukturovaný obchodní systém postavený na propracované metodice.
 • Pochopíš, jak to chodí ve firmách, a možná se i propracuješ na více zajímavých projektů v rámci naší skupiny. Začínáš na jednoduchých produktech v B2C a postupně se profiluješ do B2B. Krok za krokem tak, aby sis získal všechny potřebné dovednosti.
 • Čeká Tě banda kolegů, co si s Tebou rádi poměří síly i předá zkušenosti.
 • Od vedení dostaneš spoustu zpětné vazby, mentoring a propracovaný systém vzdělávání. Můžeš se tak rozvíjet nezávisle na ostatních.
 • Těš se na profi kolegy, co umí být i kámoši. Velmi rychle na Tebe dýchne naše skvělá firemní cooltura a veselá nálada na pracovišti ti nejednou zajistí úsměv na tváři.

Těm nejlepším z vás pak nabídneme dlouhodobý job, který se dá skloubit se studiem. 

Jak se k nám přihlásit?

1. Pošli životopis na email alice@businessrepublic.cz.

2. Brzy poté si zavoláme a projdeme Tvou motivaci a časové možnosti.

3. Pozveme Tě na pohovor formou assessment centra, kde Tě čekají různé modelové situace. Kombinací samostatných úkolů i zadaní ve skupině má každý uchazeč šanci, ukázat své schopnosti v praxi a získat tak místo v týmu. 

Jedná se zároveň o moderní formu výběrového procesu, který se nejčastěji používá při výběru vedoucích pozic. Budeš tak mít možnost otestovat své silné a slabé stránky a zjistit třeba i to, jestli by ses do budoucna na manažerské pozice hodil. Odneseš si i hodnotnou zpětnou vazbu a tipy ke zlepšení do budoucna.

PS: Jde nám o etický prodej smysluplných produktů a služeb. Nejsme žádný multilevel ani agenti s teplou vodou. Jsme společnost, která buduje externí i interní obchodní týmy profilované od B2C po B2B.

Je to jízda, která stojí za to. home2-slider-4


Poslat CV

Sales Inkubátor

Staň se součástí projektu, který vychovává mladé obchodní talenty.

Naučíme Tě obchodnické základy, etiku prodeje a pokročilou argumentaci. Získáš mnoho teoretických znalostí a všechno otestuješ v praxi při prodeji smysluplných produktů a služeb našich partnerů.

V Sales Inkubátoru tak získáš dovednosti potřebné pro profesionální fungování na seniornějších obchodních pozicích v B2B, B2C nebo v rámci interim sales.

Máš již zkušenosti v sales a zaujal Tě náš byznys koncept? Přidej se k nám, prokaž že na to máš a dostaň se do týmu zkušených obchodníků. Společně budeme akcelerovat prodej našich partnerů a řešit externí distribuci.

reference

Co o nás řekli

Ako študent VŠ beriem spoluprácu s Business Republic ako skvelú príležitosť na uplatnenie svojich teoretických znalostí a získanie nových skúsenosti. BR mi ponúka prostriedie a podporu pri seberozvoji, priestor na sebarealizáciu, a taktiež super kolektív mladých a odhodlaných ľudí.

Osobne oceňujem, že je práca flexibilná a dá sa skĺbiť so štúdiom. Je pravda, že na začiatku to je časovo náročná spolupráca, ale skúsenosti z nej sú neoceniteľné. Som vďačný, že môžem byť súčasťou tohto projektu a určite odporúčam ľuďom, ktorý chcú nabrať hodnotné skúsenosti v sales&business, aby sa prihlásili.

Andrej Tomčík photo

Andrej Tomčík

Junior sales talent

Do Sales Inkubátoru jsem se přihlásila hlavně proto, že jsem chtěla vystoupit ze své komfortní zóny a pracovat na svých dovednostech. Zde k tomu mám opravdovou příležitost. Naučila jsem se efektivně  komunikovat s lidmi, získala víc sebevědomí a rozvinula svou vytrvalost. 

Díky super týmu, který vždy s čímkoli pomůže, jsem dokázala věci pro mě dřív nemožné a ještě u toho zažila spoustu zábavných chvil.

Je to náročné, je to výzva ale baví mě přecházet na nové úkoly a úrovně a postupně se tak posouvat dál.

Anna Hanzalíková photo

Anna Hanzalíková

Junior sales talent

Chci se přihlásit