pro firmy

Sales Akcelerátor

Kvalitní obchodník je vizitkou firmy. Pomůžeme Vám akcelerovat Vaše obchodní oddělení, zanalyzujeme obchodní procesy, navnímáme Vaše obchodníky při schůzkách a detailně promyslíme kroky, které Váš obchod opravdu nakopnou.

Jen obchodní školení dlouhodobě nestačí, individuálně pracujeme s Vašimi obchodníky a přenášíme všechny poznatky do praxe. Věnujeme se jim, pracujeme s jejich motivací a zároveň stavíme na osobních kvalitách každého z nich. To je podle nás nejlepší cesta k udržitelnému zlepšení.

Myslíte si, že by se Vaše obchodní procesy daly vylepšit? A přemýšleli jste někdy, na kolik procent využíváte potenciál Vašich obchodníků?

Domluvte si konzultaci a pojďme se společně zamyslet.

 

Vytvořit obchodní oddělení není vůbec hračka. Zvládneme to za vás. Naučíme se vše o Vašem produktu, zjistíme potřebné o Vaší cílové skupině. Promyslíme strategii, vytvoříme proces a sami ho v praxi otestujeme. Budeme prodávat Vaše produkty a přitom nabírat a zaučovat Vaše nové obchodníky. Vy tak budete mít fungující oddělení a prostor na další rozvoj firmy.

Máte zajímavý produkt a chcete ho dostat na trh? Chybí Vám vlastní sales team, nebo máte pocit, že by se vašemu obchodnímu týmu hodila pomocná ruka?

Ať už jste cool startup nebo zajetý korporát, nenecháme vás ve štychu. My jsme připraveni, jdeme na to?


Dosavadním partnerům jsme formou externí distribuce zvýšili objem obchodu. Všechny procesy i prodejní techniky jsme ale nově navrhli a vylepšili tak, že se jim změnil profil průměrného zákazníka a zároveň se výrazně snížila stornovost. Ušetřili jsme tak náklady na back office, přivedli zákazníky s vyšším potenciálem dlouhodobé spolupráce a přitom příjmy z prodeje za dané období výrazně vzrostly.